węgiel kamienny Orzecho -Kostka

Węgiel kamienny orzecho – kostka posiada wymiary ziaren od 200 mm do 500 mmm. Jego kaloryczność kształtuje się na poziomie 30 MJ/kg.

Dzięki swojemu nietypowemu kształtowi i doskonałym właściwościom spalania, węgiel typu kostka jest najbardziej efektywnym źródłem energii jakie możemy spotkać w Polsce. Podczas spalania kostki uzyskujemy wyższą wydajność opałową, a także dodatkowo obniżamy utratę ciepła przez komin. Węgiel kamienny w sorcie Kostka dostępny w naszym składzie opalu jest wolny od zanieczyszczeń i nie zawiera miału ani kamienia. Dbają o to nasi polscy dostawcy.

 węgiel kamienny orzecho – kostka – charakterystyka

Węgiel kamienny orzecho –  kostka dostępny w składzie węgla w Poznaniu pochodzi z od najlepszych polskich dostawców. Niska zawartość popiołu i wilgoci stawia kostkę w rzędzie najlepszych tradycyjnych paliwach. W piecach bez podajnikach sprawdza się doskonale. Kotły tego typu przeznaczone są głównie do palenia węglem z grupy asortymentów grubych, takich właśnie jak orzecho – kostka. Jeśli dobierzemy paliwo dobrej jakości, które jednocześnie będzie odpowiednio dobrane do rodzaju kotła to zagwarantujemy sobie ciepło w domu prawie „bezdotykową” pracę kotła.

 

węgiel kamienny orzecho – kostka- cena w składzie

Cena węgla na dzień 2014-08-21 to 790 zł / tonę.

Przejdź do zakładki Cennik, aby mieć pewność czy ta cena jest aktualna!

Zostaw komentarz