Sztachety plastikowe drewnopodobne Ogrodzenia plastikowe drewnopodobne

Tarcica z tworzywa sztucznego HDPE stanowi ogromny postęp w dziedzinie materiałów ogrodzeniowych. Sztachety plastikowe do ogrodu https://ogrodzeniaplastikowe.pl/galeria-ogrodzen-ecowood/ Materiały tego typu nie tylko zachowują wygląd drewna, ale także nie ulegają rozkładowi w środowisku naturalnym. Tworzywa polimerowe HDPE sprawiają, że ogrodzenia te są odporne na ciepło, wilgoć i inne czynniki, które mogłyby spowodować gnicie lub inny rodzaj degradacji drewna. Nie wymagają one również odnawiania i są stosunkowo łatwe w montażu. Ponadto nie kosztują więcej niż tradycyjne drewno.

Ogrodzenia PCV

Ogrodzenia z winylu są trwałe i piękne, natomiast tworzywa sztuczne przypominające drewno nie są tak atrakcyjne. Winyl, skrót od nazwy polichlorek winylu, został wprowadzony w latach 80. ubiegłego wieku i od tego czasu znacznie się udoskonalił. Ogrodzenie z tworzywa sztucznego przypominającego drewno może przetrwać lata bez większych nakładów na konserwację, podczas gdy ogrodzenie winylowe będzie wymagało bejcowania i wymiany desek. Wybierając ogrodzenie, należy wziąć pod uwagę estetykę posesji, budżet oraz ilość czasu, jaką jesteśmy gotowi poświęcić na konserwację.

PCV to ten sam plastik, z którego wykonuje się sztachety instalacyjne. Centra domów sprzedają wstępnie zmontowane panele i elementy ogrodzeń z PCV. Wczesne ogrodzenia z PCV były wykonywane z prostych, białych paneli o błyszczącej powierzchni i nie wyglądały zbyt naturalnie. Obecnie można jednak znaleźć panele ogrodzeniowe z PCW, które imitują drewno, w tym brązowe odmiany w odcieniach drewna. Ogrodzenia z PCW są obecnie dostępne w praktycznie każdym stylu – od tradycyjnych ogrodzeń typu „New England picket” do wysokich ogrodzeń prywatnych z pełnych paneli.

Różnica między ogrodzeniami z winylu a ogrodzeniami z tworzyw drewnopodobnych polega głównie na kosztach. Winyl jest tańszy od drewna ze względu na niższe koszty produkcji. Jednak ogrodzenia z tworzyw drewnopodobnych nadal wyglądają pięknie i oferują ten sam wygląd. Można wybierać spośród kilkunastu popularnych stylów ogrodzeń z tworzyw drewnopodobnych. A ogrodzenia z winylu nie niszczą się tak szybko. Znajdziesz wiele przystępnych cenowo ogrodzeń z tworzyw drewnopodobnych, które zmieszczą się w Twoim budżecie.

Wadą drewna jest jego konserwacja. Po montażu drewno wymaga malowania lub bejcowania. Jeśli nie jest odpowiednio konserwowane, może się wypaczać lub gnić, co wymaga gruntownej renowacji. Ponadto ogrodzenia drewniane wymagają konserwacji i odnawiania. Nie znaczy to jednak, że drewno nie jest piękne. Są one nadal atrakcyjne i trwałe, ale wymagają więcej zabiegów konserwacyjnych niż ogrodzenia z plastiku. A jeśli jesteś gotów poświęcić trochę czasu, zawsze możesz odnowić ogrodzenie, gdy uznasz, że tego wymaga.

Oprócz konserwacji, trwałość jest kolejnym powodem, dla którego warto rozważyć wybór tworzywa sztucznego przypominającego drewno. Większość ogrodzeń winylowych jest w kolorze białym, ale producenci produkują obecnie różne kolory, które przypadną do gustu szerszemu gronu odbiorców. Należy jednak pamiętać, że ogrodzenie z tworzywa sztucznego drewnopodobnego może wymagać wymiany wcześniej niż się spodziewamy, a Twoje potrzeby określą wybór materiału, którego należy dokonać. Należy również pamiętać o ilości światła słonecznego, temperaturze i częstotliwości użytkowania ogrodzenia.

Jeśli chodzi o tworzywa sztuczne przypominające drewno, najlepszym sposobem na wybranie odpowiedniego stylu i koloru dla Twojego domu jest zbadanie najlepszych opcji słojów drewna. Na przykład drewnopodobne PCV Grand Illusions Vinyl WoodBond jest jednym z najbardziej autentycznych wzorów drewna w branży ogrodzeń winylowych. Posiada nawet sęki! Szeroki wybór kolorów sprawia, że z pewnością znajdziesz taki, który będzie idealnie pasował do Twojego domu lub otoczenia.

Iluzje Winyl

Podejmując decyzję o wyborze rodzaju ogrodzenia do zainstalowania na swojej posesji, można się zastanawiać, czy użyć ogrodzenia Grand Illusions Vinyl z tworzywa sztucznego przypominającego drewno, czy też czegoś innego. Linia Grand obejmuje pięć realistycznych kolorów ogrodzeń drewnopodobnych: Mahoń, Palisander, Wschodni Biały Cedr i Driftwood. Wszystkie produkty są wykonane zgodnie z tymi samymi, wysokimi standardami jakości. Można również wybrać ogrodzenie malowane lub bejcowane na dowolny kolor.

Ogrodzenia winylowe Illusions charakteryzują się bezspoinowym wyglądem, który jest idealny dla domów, które potrzebują ogrodzenia, ale nie mogą sobie pozwolić na materiał drewnopodobny. Poziome sztachety mają wymiary 1-1/2 cala na 5 cali i są zwieńczone 5-calowymi pionowymi sztachetami. Firma produkuje ogrodzenia od prawie 50 lat i cieszy się reputacją producenta ogrodzeń wysokiej jakości. Oferuje również szeroki wybór stylów i kolorów, w tym pięć autentycznych drewnopodobnych.

Ogrodzenie winylowe Illusions ma długą listę zalet. Materiał ten jest trwały i praktycznie nie wymaga konserwacji. Panele ogrodzeniowe wykonane są z poliwinylu o wysokiej gęstości i posiadają certyfikat zgodności z normą ASTM F964. Nie gniją, nie wypaczają się ani nie wykazują oznak zużycia. Firma oferuje dożywotnią gwarancję na swoje stalowe sztachety.

Oprócz przystępnej ceny, ogrodzenia winylowe Illusions są trwałe i wymagają niewielkiej konserwacji. A ponieważ jest łatwe w montażu, możesz wybrać dowolny kolor lub styl. A ponieważ materiały są tak trwałe, ogrodzenia winylowe Illusions są dostarczane z bezpłatną wyceną! Będziesz mógł sprawdzić, czy drewnopodobne ogrodzenie winylowe jest dla Ciebie odpowiednie.

W zależności od rodzaju wybranego ogrodzenia można zwiększyć wartość swojej posesji. Klasyczne ogrodzenie drewnopodobne może być doskonałym sposobem na zwiększenie wartości nieruchomości. Inni wolą klasyczny wygląd ogrodzenia drewnopodobnego, ale musisz sam zdecydować, czy jest to dla Ciebie warte inwestycji. Ostatecznie, decyzja będzie zależeć od domu, lokalizacji i powodów zakupu nowego ogrodzenia.

Ciemny orzech włoski

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją własność za pomocą wysokiej jakości słojów drewna, być może zainteresuje Cię zakup ogrodzenia z tworzywa sztucznego imitującego drewno w kolorze ciemnego orzecha. Płot ten jest dostępny w wielu rozmiarach i posiada realistyczne wykończenie drewnopodobne. Produkt ten jest przeznaczony do zastosowań komercyjnych, co oznacza, że będzie odporny na intensywne użytkowanie. Dostępny jest w wersji pełnej i z kratownicowymi akcentami górnymi. Te ogrodzenia drewnopodobne są również dostępne z okuciami ze stali nierdzewnej i aluminiowymi usztywnieniami słupków.

Jeśli chcesz uzyskać wykończenie przypominające drewno, rozważ wybór elementu bejcowanego lub olejowanego. Wykończony olejem element w końcu nabierze bogatej patyny, więc należy pamiętać o bieżącym smarowaniu olejem. Ten rodzaj drewnopodobnego ogrodzenia z tworzywa sztucznego z czasem również jaśnieje, ale nie drastycznie. Ekspozycja na słońce może również spowodować rozjaśnienie elementu. Jeśli chcesz mieć ogrodzenie, które jest zarówno stylowe, jak i trwałe, wybierz to wykonane z drewna orzechowego.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]