Oszuści węglowi grasują!

Opalasz dom węglem? Chcesz mieć ciepło w mroźne zimowe wieczory i nie przepłacić? Nieuczciwi sprzedawcy węgla, właśnie teraz gdy zima hula na całego, mają swoje żniwa.

Każdy kto opala dom, czy mieszkanie węglem ze zgrozą patrzy na jego cenę. Choć tak naprawdę, palenie węglem kamiennym, miałem, czy węglem brunatnym wychodzi taniej niż gazem lub prądem. Co nie oznacza, że cena miału, czy też cena 1 tony węgla kamiennego jest niska. Ile wydać na ogrzewanie domu w ciągu jednego sezonu? Można się dowiedzieć, korzystając z naszego kalkulatora kosztów ogrzewania. Jak by nie liczyć wychodzą olbrzymie kwoty. A ceny niestety rosną z roku na rok. Polacy szukają więc na składach węgla najniższych cen na miał czy węgiel w sorcie orzech. Szukanie dobrego opału w dobrej cenie to rzecz normalna.

Ale gorzej gdy ktoś się skusi na opał od domokrążców. W ten sposób można stracić kilkaset złotych jak nie więcej. Tak węgiel często jest zanieczyszczony dużą ilością piasku lub kamienia. Nie rzadko jest go mniej niż domokrążcy mówią. Zamiast 1 tony może to być 600 kg.

Przed oszustami węglowymi ostrzega policja i uczciwi handlarze. Zajmujemy się sprzedażą węgla już kolejny sezon. Znam się na węglu nie gorzej niż górnicy. Nie chwaląc się nigdy nie mieliśmy reklamacji od klientów. Kiedy przyjechał do nas węgiel niskiej jakości, zmieniliśmy dostawcę. Będąc pod stałym adresem i stałymi numerami telefonów nie możemy sobie pozwolić na sprzedaż węgla marnej jakości. Słuchamy opinii naszych klientów i póki co możemy się pochwalić samymi pozytywnymi opiniami.Tych klientów, którzy nie mieli okazji przetestować naszego węgla, zapraszamy do naszego składu węgla przy ul. Łebskiej 14.

Zostaw komentarz