Skład Węgla przy ul. Łebskiej 14 w Poznaniu prowadzi sprzedaż węgla w sorcie: wegiel orzech, miał, kostka
Skład opału oferuje Węgiel Poznań, Przeźmierowo

węgiel kamienny w sorcie Orzecho – Kostka

węgiel kamienny Orzecho -Kostka

Węgiel kamienny orzech - kostka posiada wymiary ziaren od 200 mm do 500 mmm. Jego kaloryczność kształtuje się na poziomie 30 MJ/kg. Orzecho - Kostka to najlepszej jakości węgiel kamienny zaliczany do grupy antracytów. Ma widoczne złote przebarwienia. Przeznaczony jest do palenia w piecach bez podajnika. Bardzo wolno się spala i daje dużo przy tym kalorii.  

 węgiel kamienny orzecho - kostka – charakterystyka

Węgiel kamienny orzecho - kostka dostępny w składzie węgla w Poznaniu pochodzi z od najlepszych polskich dostawców. Niska zawartość popiołu i wilgoci stawia kostkę w rzędzie najlepszych tradycyjnych paliwach. W piecach bez podajnikach sprawdza się doskonale. Kotły tego typu przeznaczone są głównie do palenia węglem z grupy asortymentów grubych, czyli głównie orzech lub kostka. Tylko paliwo dobrej jakości i dobrane do rodzaju kotła gwarantuje jego efektywną i ekologiczną pracę.

węgiel kamienny orzecho - kostka- cena w składzie

Cena węgla na dzień 2015-08-21 to 749 zł / tonę. Sprawdź Cennik węgla kamiennego  aby mieć pewność czy ta cena jest aktualna!

2 komentarze to “węgiel kamienny w sorcie Orzecho – Kostka”

Trackbacks

  1. Kotlowania w domu to niezwykle ważne miejsce.
  2. Przywozimy węgiel do domu w "szlachetnej paczce"

Zostaw komentarz

Formularz rejestracji na Skład Węgla w Poznaniu


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

Formularz logowania na Skład Węgla w Poznaniu