e5nbwvcxe_f Kupujcie Węgiel. Ma być jeszcze zimniej!!! | Węgiel

Kupujcie Węgiel. Ma być jeszcze zimniej!!!

Zima długo omijała nasz kraj, a temperatura jaka się utrzymywała była dość przyjemna, jak na taką porę roku. Wszyscy zastanawiali się, czy zima jeszcze przyjdzie, czy też może potraktuje nas ulgowo w tym roku.

Zdania były jak zwykle podzielone, ale okazało się, że wygrali ci, którzy twierdzili z całym przekonaniem, że pojawi się na pewno. No i pojawiła się, co dało się odczuć w składach opału, bowiem klienci przypomnieli sobie, że trzeba się zaopatrzyć w węgiel.

Skład Węgla

ostrzega  – kupujcie puki cena węgla jest niska a zapasy są na placu….

Zwłaszcza, że coraz głośniej mowi się o podwyżce węgla. „Czarne złoto ” ma kosztować więcej, nawet do 1000 zł za 1 tonę.

Mimo, nerwowej atmosfery, którą spowodował znaczny mróz, nasz skład opału w ostatnim tygodniu pracował do późnych godzin wieczornych, aby wszystkim klientom dostarczyć węgiel na czas.

A jakie są dalsze prognozy?

Do tej pory mróz trzyma całkiem nieźle. Odnotowano nawet pewne rekordy, które padły w Białymstoku i Suwałkach. Temperatura w Białym stoku wynosiła w nocy minus 32 stopnie C, a w Suwałkach minus 27,3 stopnie C. Synoptycy przewidują, że zima, która przyszła do nas z opóźnieniem będzie trzymała długo. Dowodem na to mają być podobno rzeki, które pozamarzały. Mówi się, że jak już rzeki zamarzną, to zima tak szybko nie odpuści.

Jednym słowem wyż znad Danii zadba o to, że będziemy w mroźnej masie powietrza kontynentalnego.Rzeka Biebrza jest skuta lodem od 9 dni. Co ciekawe, nie zniechęca to w ogóle kłusowników. Kłusownikom nie przeszkadza ani mróz, ani okres ochronny ryb. Zatem tęgi mróz nam w najbliższym czasie nie odpuści. Minimalne podniesienie temperatury w najbliższym tygodniu nie powinno nas zmylić, bowiem tęgi mróz ma wrócić.

Temperatury w najbliższym czasie będą oczywiście ujemne i to kilkanaście stopni, a w nocy nawet więcej. Dobrze zatem będzie zaopatrzyć się w odpowiednią ilość węgla. Klientów naszego składu opału w Poznaniu prosimy o składanie zamówień na węgiel telefonicznie z wyprzedzeniem!
W naszym składzie wykopaliście:

 rysunek zima  ile kosztuje tona miału  okres ochronny ryb  ile węgla na zimę  ceny węgla brunatnego 2012  Czy bedzie jeszcze zima  www skladywegla pl  węgiel drzewny cena za tonę  tani opal na zime  ile ton węgla na zimę  czy bedzie jeszcze zima 2012  węgiel kamienny cena za tonę 2012  ile kosztuje tona mialu  węgiel cena za tonę 2012  ile kosztuje 1 tona węgla  ile kosztuje tona miału węglowego  ile kosztuje 1 tona miału  ile kosztuje tona węgla w poznaniu  wegiel cena za tone  czy będą jeszcze mrozy  ile ton miału na zime  cena tony miału  czy bedzie jeszcze zima w tym roku  węgiel kamienny cena za tonę  ile kosztuje tona węgla w 2012 roku  skladnice weglapoznan  węgiel poznań składy wegla  węgiel na zimę  tona miału cena  ile za tonę węgla  ile kosztuje tona miału 2012  węgiel brunatny cena za tone  po ile jest tona wegla  ile ekogroszku na zimę  ile kosztuje opał  tona wegla ceny  ile mialu na zime  ile ton ekogroszku na zimę  SKŁAD OPALU  czy będzie jeszcze zima w 2012  wegiel drzewny ile kosztuje  ile kosztoje węgiel w poznaniu  ile kosztuje tona miału węglowego 2012  ceny węgla 2012 na skladach  ceny opału na zime  czy będzie jeszcze zima?  mrozy w marcu  po ile węgiel  tona miału 2012  węgiel tona 


Odpowiedz

*